O marce

Poznaj Summer Baby

Summer Baby – w trosce o bezpieczeństwo najbliższych

 

Wiemy co znaczy Cały Świat

Rodzic trzymający w dłoniach dziecko czuje się, jakby trzymał cały świat. Każda mama i każdy tata pragną zapewnić swojemu maleństwu przede wszystkim bezpieczeństwo. Doskonale to rozumiemy, dlatego tworzymy wysokiej jakości akcesoria dla rodzin, do których grona dołączyły dzieci.

Towarzyszymy przez wiele lat

Misją naszej marki jest towarzyszyć pociechom od narodzin do wieku nastoletniego, zapewniając im w tym wyjątkowym czasie jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Projektujemy między innymi foteliki samochodowe, wózki, łóżeczka oraz barierki ochronne. Każdy artykuł zapewnia niezbędną wygodę dla maluszka, a także cechuje się estetycznym wyglądem.

Troska. Doświadczenie. Innowacje

W trosce o bezpieczeństwo dzieci, nieustajemy w doborze odpowiednich i innowacyjnych rozwiązań, które mają zagwarantować ochronę podczas nieprzewidzianych sytuacji oraz zapewnić komfort codziennego użytkowania

0+ lat na rynku
0 europejskie certyfikaty
0+ modeli w ofercie
0% pozytywnych opinii

Dlaczego warto zaufać produktom marki Summer Baby?

EUROPEJSKIE CERTYFIKATY

Nasze produkty posiadają europejskie certyfikaty, gwarantujące bezpieczeństwo najmłodszych

JAKOŚĆ WYKONANIA

Dbamy o to aby nasze produkty, były wytwarzane z przyjaznych i bezpiecznych materiałów

Dla każdej rodziny

Pragniemy, żeby z bezpiecznego asortymentu dla dzieci mogła korzystać każda rodzina, bez względu na swój status materialny. Z tego powodu nasze produkty są dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Nie oznacza to jednak niższej wartości – każdy artykuł posiada odpowiednie certyfikaty i spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa. Rodzice płacą zatem za realne bezpieczeństwo, a nie za rozpoznawalność marki.

Opinie Rodziców

“Wygodny nawet kiedy dziecko siedzi tyłem do kierunku jazdy. Przeszedł przez testy bezpieczeństwa, a to dosyć istotne. Polecam, choć zajmuje dosyć dużo miejsca.”

Rodzic
opinia z Allegro

” Fotelik jest stabilny i wygodny. Można dostosować go do każdego auta. Prosty w montowaniu. Dziecko siedzi w nim bezpiecznie i przy tym ma dużo miejsca na wszelkie ruchy ,także w nim wygodnie śpi.”

Rodzic
opinia z Allegro

“Super wykonane w fajnej proporcji z czystym sumieniem polecam zarówno jak i dla niemowlaka jak i dla roczniaka.”

Rodzic
opinia z Allegro

Kontakt z nami

Zastanawiasz się nad zakupem fotelika lub wózka Summer Baby? Skontaktuj się z nami

Mapa

Nasz sklep