Fotelik Samochodowy Summer Baby COSMO 9 – 36 kg

Home / Fotelik Samochodowy Summer Baby COSMO 9 – 36 kg

 

Przeznaczony dla dzieci od około 9 miesięcy do około 12 lat.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ TEN FOTELIK?

– BEZPIECZEŃSTWO – fotelik jest bardzo bezpieczny dla dziecka. Przeszedł odpowiednie testy co potwierdza otrzymanie certyfikatu SOCIÉTÉ NATIONALE DE CERTIFICATION ET D’HOMOLOGATION GRAND-DUCHÉ DE LUXEMBOURG zgodnych z normą europejską

– 5-PUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA – fotelik posiada 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa zapewniające niesamowitą ochronę dla dziecka! Dzięki nim Ty i Twoje dziecko będziecie czuli bezpieczeństwo i komfort w trakcie podróży.

– REGULACJA OPARCIA – pozwala na dopasowanie fotelika do siedzenia samochodowego. Proszę pamiętać że odchylenie fotelika służy tylko do dopasowania fotelika do danego typu siedzenia w samochodzie.

– REGULACJA ZAGŁÓWKA – fotelik posiada 11 stopni regulacji zagłówka co pozwala idealnie dopasować fotelik do wzrostu dziecka.

– 2w1 FOTELIK / PODSTAWKA – rewelacyjne rozwiązanie, dla starszych dzieci istnieje możliwość zdemontowania oparcia fotelika i pozostawienia wygodnej podstawki.

– NAKŁADKI NA PAS – fotelik wyposażony jest w specjalne nakładki na pas zapobiegające otarciom przez pasy naszego maluszka, dając mu przyjemność podczas podróży.

– UNIWERSALNY ROZMIAR – fotelik nadaje się do każdego samochodu dając Ci pewność dobrego dobrania fotelika do auta które posiadasz!

– HIGIENA UŻYTKOWANIA – pokrowiec wykonany jest w stu procentach z trwałego i elastycznego materiału Poliester. Można go w całości zdjąć z fotelika i wyprać w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Niewiele fotelików daje taką możliwość!

– GWARANCJA 24 MIESIĄCE ! – produkt nowy, z pełną gwarancją producenta.

– POLSKA INSTRUKCJA OBSŁUGI – do fotelika dołączona jest instrukcja w języku polskim.

– FILM Z INSTRUKCJĄ MONTAŻU
 – posiadamy film z instrukcją montażu fotelika, który znajdziesz na naszej stronie internetowej:
www.galeria-liderking.pl –> wyszukaj „FOTELIK SAMOCHODOWY SUMMER 9-36 KG”

CZY FOTELIK JEST WYGODNY DLA DZIECKA?

Fotelik jest wygodny i komfortowy ponieważ posiada miękką i oddychającą wkładkę. Dodatkowo Wasz fotelik wyposażony jest w piankę na siedzeniu dając dziecku odprężenie i relaks podczas podroży. Dzięki 3 poziomowej regulacji wysokości pasów bezpieczeństwa można z łatwością dopasować pasy do wzrostu dziecka.

DLACZEGO INNI WYBIERAJĄ TEN MODEL?

Z pewnością najważniejszym czynnikiem, według rozmów z setkami zadowolonych klientów jest bardzo korzystny stosunek CENY do JAKOŚCI. Można w nim przewozić najmniejsze dziecko, a w miarę jego dorastania wymontowywać poduszki, wkładki oraz oparcie fotelika, co umożliwi przewożenie dziecka ważącego nawet 36kg. Fotelik ten posiada regulacje zagłówka dając możliwość dopasowania fotelika do wzrostu dziecka. Zaletą tego modelu jest możliwość zdjęcia wkładki dzięki czemu możemy zachować nienaganną czystość fotelika. Każdy wie jak wygląda otoczenie małego dziecka – ten fotelik ma na to rade! Wystarczy zdjąć i uprać wkładkę w 30st C by zachować świetny wygląd i świeżość fotelika.

DLACZEGO INNE FOTELIKI Z TYMI FUNKCJAMI SĄ ZNACZNIE DROŻSZE?

A czy zdawałeś sobie sprawę z tego, że w znacznej mierze płaci się za rozpoznawalność marki?

Nasza marka być może nie jest jeszcze tak bardzo znana jak inne drogie firmy, jednak nasze produkty spełniają najwyższe standardy i w żaden sposób nie różnią się jakością od innych drogich fotelików.

LEPIEJ KUPIĆ NOWY CZY UŻYWANY FOTELIK?

Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam.

Czy warto zaoszczędzić stosunkowo niewielką kwotę i kupić fotelik z nieznaną historią?

Argumentów przeciw używanym fotelikom samochodowym jest sporo. Podstawowy zarzut jest taki, że nie są one w stanie zapewnić dziecku takiego poziomu bezpieczeństwa, jaki daje nowy fotelik wysokiej klasy. – „Kupując fotelik z drugiej ręki, nigdy nie wiemy, co tak naprawdę się z nim wcześniej działo: może brał udział w wypadku, może komuś spadł i jest uszkodzony? A uszkodzony fotelik nie będzie już tak bezpieczny jak nowy, bo nawet jeśli nie widać na zewnątrz wyraźnych śladów zniszczeń, to wewnątrz może być naruszona struktura fotelika, która może nie wytrzymać kolejnych obciążeń, związanych nawet z delikatną stłuczką – mówi Szymon Staniaszek, doradca ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodzie z firmy Logis SA..” Konstrukcje starsze niż 4 lata nie odpowiadają obecnym osiągnięciom w tej dziedzinie i znacznie słabiej chronią dzieci. Tworzywo użyte do produkcji fotelików samochodowych z upływem czasu starzeje się. Dlatego większość producentów zaleca, by foteliki z grupy 0 i I używać nie dłużej niż pięć lat. Ponadto nowe foteliki posiadają gwarancję producenta.

 

Przeznaczony dla dzieci od około 9 miesięcy do około 12 lat.

Parametry techniczne:
Długość: 40,0 cm
Szerokość: 45,0 cm
Wysokość: 68,0 – 80,0 cm
Waga: 5 kg