Fotelik Obrotowy 360° Summer Baby EMKO 0 – 36 kg

Home / Fotelik Obrotowy 360° Summer Baby EMKO 0 – 36 kg

Dlaczego Warto Kupić Ten Fotelik Samochodowy?
BEZPIECZEŃSTWO – Fotelik Jest Bardzo Bezpieczny Dla Dziecka. Przeszedł Odpowiednie Testy Co Potwierdza Otrzymanie Certyfikatu NSAI Oraz Zgodność Ze Standardami Bezpieczeństwa ECE E24 R44/04 Renomowanej Instytucji Potwierdzający Bezpieczeństwo , Niezawodność I Jakość Wykonania Na Najwyższym Poziomie.
Bardzo Wielkim Atutem Jest Możliwość Montażu Fotelika Z Systemem Mocowania ISOFIX,. To Rozwiązanie Daje Jeszcze Większe Bezpieczeństwo I Stabilność Fotelika.
TOP TETHER – Górny Pasek Mocujący (Top Tether) Jest Trzecim Punktem Zamocowania Dla Systemów LATCH, LUAS I ISOFIX. Pas Ten Zamocowany Do Punktów Kotwiczenia W Samochodzie I Mocno Naciągnięty, Przeciwdziała Obrotowi Fotelika Zapiętego Na Mocowaniach ISOFIX. Poprawnie Zamocowany I Naciągnięty Pas Top Tether, Zabezpieczy Twoje Dziecko I Ustabilizuje Fotelik, Nie Dopuszczając Do Jego Obracania Się W Razie Poważnego Zderzenia Czołowego. Zmniejsza Również Stopień Pochylenia Głowy Dziecka Do Przodu, A Więc Dodatkowo Zabezpiecza Ją Przed Obrażeniami.
MONTAŻ PRZODEM I TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY – Fotelik Można Zamontować Przodem I Tyłem Do Kierunku Jazdy!
5-PUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA – Fotelik Posiada 5-Cio Punktowe Pasy Bezpieczeństwa Zapewniające Niesamowitą Ochronę Dla Dziecka! Dzięki Nim Ty I Twoje Dziecko Będziecie Czuli Bezpieczeństwo I Komfort W Trakcie Podróży.
DUŻA REGULACJA ZAGŁÓWKA – Dzięki Niej Dopasujesz Idealnie Fotelik Do Swojego Rosnącego Szybko Dziecka, Nie Będziesz Musiał Myśleć O Zakupie Większego Fotelika
REGULACJA OPARCIA – Pozwala Na Ustawienie Oparcia Fotelika Pod Różnymi Kątami. Oparcie Regulowane W 6 Pozycjach, Pozycja 1-5 Przodem Do Kierunku Jazdy , Pozycja 6 Tyłem Do Kierunku Jazdy.
REGULACJA WYSOKOŚCI Pasów Bezpieczeństwa. Wystarczy Podnieść Zagłówek Fotelika A Automatycznie Pasy Bezpieczeństwa Się Podniosą! Pasy Rosną Wraz Z Dzieckiem!
NAKŁADKI NA PAS – Fotelik Wyposażony Jest W Specjalne Nakładki Na Pas Zapobiegające Otarciom Przez Pasy Naszego Maluszka, Dając Mu Przyjemność Podczas Podróży. Ze Spodu Posiadają Specjalną Powierzchnię Zabezpieczającą Przed Przesuwaniem Się Pasa Na Ramionach Dziecka.
UNIWERSALNY ROZMIAR – Fotelik Nadaje Się Do Każdego Samochodu Dając Ci Pewność Dobrego Dobrania Fotelika Do Samochodu Który Posiadasz!
HIGIENA UŻYTKOWANIA – Pokrowiec Wykonany Jest W Stu Procentach Z Trwałego I Elastycznego Materiału Poliester. Można Go W Całości Zdjąć Z Fotelika I Wyprać W Temperaturze 30 Stopni Celsjusza. Niewiele Fotelików Daje Taką Możliwość!
INSTRUKCJA OBSŁUGI – Do Fotelika Dołączona Jest Instrukcja W Języku Polskim.

 

Fotelik samochodowy SUMMER BABY EMKO jest przeznaczony dla dzieci od 0-36 kg czyli od narodzin do 12 lat.

Parametry techniczne:
Długość: – cm
Szerokość: – cm
Wysokość: – cm
Waga: – kg