Fotelik Obrotowy 360° Summer Baby TOKYO 0 – 36 kg

Home / Fotelik Obrotowy 360° Summer Baby TOKYO 0 – 36 kg

 

FOTELIK SAMOCHODOWY SUMMER BABY 0-36 KG MODEL TOKYO

Fotelik samochodowy SUMMER BABY TOKYO jest przeznaczony dla dzieci od 0-36 kg czyli od narodzin do 12 lat.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ TEN FOTELIK?

BEZPIECZEŃSTWO – fotelik jest bardzo bezpieczny dla dziecka. Przeszedł odpowiednie testy co potwierdza otrzymanie certyfikatu NSAI oraz zgodność ze standardami bezpieczeństwa ECE E24 R44/04 renomowanej instytucji potwierdzający bezpieczeństwo , niezawodność i jakość wykonania na najwyższym poziomie.

ISOFIX – bardzo wielkim atutem jest możliwość montażu fotelika z systemem mocowania ISOFIX,. To rozwiązanie daje jeszcze większe bezpieczeństwo i stabilność fotelika.

TOP TETHER – górny pasek mocujący (top tether) jest trzecim punktem zamocowania dla systemów LATCH, LUAS i ISOFIX. Pas ten zamocowany do punktów kotwiczenia w samochodzie i mocno naciągnięty, przeciwdziała obrotowi fotelika zapiętego na mocowaniach ISOFIX. Poprawnie zamocowany i naciągnięty pas top tether, zabezpieczy Twoje dziecko i ustabilizuje fotelik, nie dopuszczając do jego obracania się w razie poważnego zderzenia czołowego. Zmniejsza również stopień pochylenia głowy dziecka do przodu, a więc dodatkowo zabezpiecza ją przed obrażeniami.

MONTAŻ PRZODEM I TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY – fotelik można zamontować przodem i tyłem do kierunku jazdy!

5-PUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA – fotelik posiada 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa zapewniające niesamowitą ochronę dla dziecka! Dzięki nim Ty i Twoje dziecko będziecie czuli bezpieczeństwo i komfort w trakcie podróży.

DUŻA REGULACJA ZAGŁÓWKA – dzięki niej dopasujesz idealnie fotelik do swojego rosnącego szybko dziecka, nie będziesz musiał myśleć o zakupie większego fotelika

6 STOPNIOWA REGULACJA OPARCIA – pozwala na ustawienie oparcia fotelika pod różnymi kątami. Oparcie regulowane w 6 pozycjach, pozycja 1-5 przodem do kierunku jazdy , pozycja A tyłem do kierunku jazdy.

REGULACJA WYSOKOŚCI pasów bezpieczeństwa. Wystarczy podnieść zagłówek fotelika a automatycznie pasy bezpieczeństwa się podniosą! Pasy rosną wraz z dzieckiem!

NAKŁADKI NA PAS – fotelik wyposażony jest w specjalne nakładki na pas zapobiegające otarciom przez pasy naszego maluszka, dając mu przyjemność podczas podróży. Ze spodu posiadają specjalną powierzchnię zabezpieczającą przed przesuwaniem się pasa na ramionach dziecka.

UNIWERSALNY ROZMIAR – fotelik nadaje się do każdego samochodu dając Ci pewność dobrego dobrania fotelika do samochodu który posiadasz!

HIGIENA UŻYTKOWANIA – pokrowiec wykonany jest w stu procentach z trwałego i elastycznego materiału Poliester. Można go w całości zdjąć z fotelika i wyprać w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Niewiele fotelików daje taką możliwość!

GWARANCJA 24 MIESIĄCE ! – produkt nowy, z pełną gwarancją producenta.

POLSKA INSTRUKCJA OBSŁUGI – do fotelika dołączona jest instrukcja w języku polskim.

 

Fotelik samochodowy SUMMER BABY TOKYO jest przeznaczony dla dzieci od 0-36 kg czyli od narodzin do 12 lat.

Parametry techniczne:
Długość: 42 cm
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 60 – 77 cm
Waga: 11 kg